SWF file not found. Please check the path.

 KOMPLETNÉ SLUŽBY - NÍZKE CENY - DLHODOBÁ STAROSTLIVOSŤ - VYSOKÁ KVALITA

 

 

 Naša spoločnosť v rámci regiónov Kremnicko - Žiarsko - Žarnovicko zabezpečuje komplexné služby pre sledovanie satelitnej televízie Skylink ako aj doplnkové služby terestriálneho digitálneho vysielania DVB-T z vysielača Sitno. Ak uvažujete o možnosti zriadenia služby Skylink do Vašej domácnosti, ponúkame Vám komplexné služby pre Vašu dlhodobú spokojnosť. 

   Využite naše bezplatné telefonické poradenstvo - VOLAJTE 0903 535 212
Každý pracovný deň od 9,00 do 17,00 hod. sme Vám telefonicky k dispozícii s informáciám o aktuálnych cenových akciách či technických možnostiach inštalácie priamo u Vás. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne možnosti príjmu signálu, inštalácie, vlastností ponúkaných prijímačov, programový balíčkov a cien či iné otázky technického charakteru sme pripravení Vám na ne odpovedať.
  Inštalácia a montáž do 5 pracovných dní
Ak sa rozhodnete využiť našu ponuku pre zriadenie satelitnej televízie Skylink, štandardná dodacia lehota vrátane montáže u Vás doma je do 5 pracovných dní od objednania ( v prípade nepriaznivého počasia sa termín dodania môže predĺžiť ). Samotná montáž a inštalácia u Vás doma obsahuje nasledovné činnosti :
- montáž konzoly a uchytenie paraboly na ňu
- nastavenie paraboly s meracím zariadením pre maximálnu kvalitu prijímaného signálu
- privedenie koax káblu od paraboly k TV prijímaču ( do 20 m )
- nastavenie satelitného prijímača, naladenie programov, vysvetlenie obsluhy
 

Záručný a pozáručný servis
Predajom zariadení naša starostlivosť o Vás nekončí, práve naopak. Našim zákazníkom poskytujeme bezplatné telefonické poradenstvo v prípade akýchkoľvek problémov či nejasností pri obsluhe nami dodaných zariadení. Viac ako 90 % problémov sa väčšinou podarí vyriešiť telefonicky ( chybná obsluha satelitného prijímača resp. TV, zasnežený LNB konvertor, problémy s prístupovou kartou .... ). Ak sa tak nestane, do 48 hodín problém vyriešime osobne priamo u Vás pričom v záručnej dobe je tento zásah bezplatný. V prípade poruchy na satelitnom prijímači Vám počas reklamačného konania samozrejme poskytneme náhradný prijímač.